1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 20.11.2013 №696-1 м. Луцьк

Про роботу департаменту соціальної політики Луцької міської ради за 9 місяців 2013 року

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішення виконавчого комітету міської ради від 18.09.2013 № 558-1 «Про план роботи виконавчого комітету Луцької міської ради на IV квартал 2013 року», заслухавши та обговоривши інформацію директора департаменту соціальної політики про роботу департаменту,  виконавчий комітет міської ради 

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію про роботу департаменту соціальної політики Луцької міської ради  за 9 місяців 2013 року взяти до відома (додається).

2. Департаменту соціальної політики (Боярин Л.Я.) :

2.1. Продовжити роботу з реалізації в місті державної політики у сфері соціального захисту і обслуговування громадян міста, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави, та виконання Комплексної міської програми соціального захисту населення міста на 2011 - 2015 роки зі створення комфортного соціального клімату та досягнення позитивних зрушень щодо рівня та якості життя незахищених верств населення міста.

2.2. Продовжувати співпрацю з громадськими, благодійними організаціями та фондами, а також з релігійними громадами щодо надання соціальних послуг вразливим верствам населення міста.

2.3.  Організувати спільно із Волинським обласним благодійним фондом «Переображення» роботу щодо надання притулку бездомним та безпритульним особам в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Луцька (Шатецька Г.І.):

3.1. Продовжувати роботу з виявлення одиноких громадян похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають у складних життєвих обставинах та  потребують сторонньої допомоги.

3.2.  Забезпечити надання необхідної допомоги одиноким, одиноко проживаючим громадянам похилого віку та інвалідам в осінньо-зимовий період 2013-2014 років.

4. Управлінню фінансів та бюджету (Єлова Л.А.) забезпечити фінансування заходів, передбачених Комплексною міською програмою соціального захисту населення на 2011 - 2015 роки, у міру надходження коштів до загального фонду бюджету міста.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника  міського голови Кравчука С.Є.

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич

 

 

Боярин 284177       

Додатки: