1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 08.11.2012 №726-1 м. Луцьк

Про роботу житлово-комунального підприємства № 11

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.02.2011 № 138-1 «Про порядок призначення керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що є у міській комунальній власності», заслухавши звіт директора житлово-комунального підприємства № 11 Потайчука С. Л. про роботу підприємства, розглянувши інформацію про результати перевірки підприємства, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Звіт про роботу житлово-комунального підприємства № 11 та інформацію про результати перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства, організації діловодства та контролю за виконанням документів, забезпечення їх збереженості, роботи зі зверненням громадян, кадрової роботи взяти до відома (додається).

2. Зобов’язати житлово-комунальне підприємство № 11(Потайчук С. Л.):

2.1. Забезпечувати безперебійне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у достатніх обсягах та з якістю, що відповідає державним стандартам України.

2.2. Постійно удосконалювати ведення побудинкового обліку та аналізу доходів та витрат на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; виконувати роботи в кожному, переданому на утримання, будинку в межах коштів, отриманих від квартиронаймачів, власників квартир, нежитлових приміщень у житловому будинку; дотримуватися повного комплексу робіт, включених до структури тарифу.

2.3. Посилити контроль за обліком доходів та витрат підприємства.

2.4. При списанні основних засобів керуватись принципом доцільності, не допускаючи необґрунтованих витрат та додаткових податкових навантажень.

2.5. Забезпечити виконання визначених фінансовим планом підприємства показників на 2012 рік.

2.6. Привести у відповідність до вимог статті 115 Кодексу законів про працю України умови колективного договору щодо строків виплати заробітної плати та забезпечити чітке дотримання умов даного договору.

2.7. Вжити заходів з метою недопущення зростання дебіторської та кредиторської заборгованості.

2.8. У термін до 20.12.2012 усунути недоліки, виявлені перевіркою в  організації діловодства та контролю за виконанням документів, забезпечення їх збереженості, роботи зі зверненням громадян, кадрової роботи, та надати міському голові відповідну інформацію до 25.12.2012.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                          Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                                Юрій  Вербич

 

Кубіцький
773 150