1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 26.07.2012 №482-1 м. Луцьк

Про роботу житлово-комунального підприємства № 2

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням виконавчого комітету міської ради від 17.02.2011 № 138-1 «Про порядок призначення керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що є у міській комунальній власності», заслухавши звіт директора житлово-комунального підприємства № 2 Рижука В. В. про роботу підприємства, розглянувши інформацію про результати перевірки підприємства, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Звіт про роботу житлово-комунального підприємства № 2 та інформацію про результати перевірки фінансово-господарської діяльності підприємства, організації діловодства та контролю, роботи зі зверненнями громадян, кадрової, правової роботи взяти до відома (додається).

2. Зобов’язати житлово-комунальне підприємство № 2 (Рижук В.В.):

2.1. Забезпечувати безперебійне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у достатніх обсягах та з якістю, що відповідає державним стандартам України.

2.2. Постійно удосконалювати ведення побудинкового обліку та аналізу доходів та витрат на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; виконувати роботи в кожному, переданому на утримання, будинку в межах коштів, отриманих від квартиронаймачів, власників квартир, нежитлових приміщень у житловому будинку; дотримуватися повного комплексу робіт, включених до структури тарифу.

2.3. Посилити контроль за обліком доходів та витрат підприємства.

2.4. При списанні основних засобів керуватись принципом доцільності, не допускаючи необґрунтованих витрат та додаткових податкових навантажень.

2.5. Забезпечити виконання визначених фінансовим планом  підприємства показників на 2012 рік.

2.6. Привести у відповідність з реальним станом справ положення Статуту підприємства щодо форми речового права та управління підприємством.

2.7. Привести у відповідність до установчих документів облік статутного фонду  підприємства, забезпечити належне відображення його змін у подальшому.

2.8. Забезпечити ефективне використання коштів підприємства, виключивши витрати, що не стосуються  господарської діяльності.

2.9. Врегулювати з ПАТ „Волиньобленерго” питання обслуговування житлового фонду, прийнятого від житлово-комунального підприємства № 5, не допускаючи безпідставного відволікання обігових коштів.

2.10. Вжити заходів з метою недопущення зростання дебіторської та кредиторської заборгованості.

2.11. У двотижневий термін усунути усі недоліки, виявлені в результаті  перевірок організації діловодства, зберігання документів, контролю за виконанням розпорядчих документів, роботи зі зверненнями громадян, кадрової, правової роботи.

3.  Робочій групі з вивчення організаційно-кадрової та правової роботи підприємств, установ, організацій, що перебувають у міській комунальній власності (керівник робочої групи – заступник міського голови, керуючий справами виконкому Вербич Ю.Г.) до 15.08.2012 провести контрольну перевірку на житлово-комунальному підприємстві №2.

4. Рекомендувати міському голові притягнути до дисциплінарної відповідальності директора житлово-комунального підприємства № 2 Рижука В.В. за неналежне виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 22.09.2011 № 636-1 в частині зобов’язань щодо усунення недоліків, виявлених робочою групою за результатами перевірки стану кадрової, правової роботи, діловодства, організації контролю та роботи зі зверненнями громадян.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.

 

Міський голова                                                                     Микола Романюк

 

Перший заступник
міського голови                                                                    Святослав Кравчук

 

Осіюк 773 152

Додатки: