1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 24.05.2012 №317-1 м. Луцьк

Про виконання Товариством з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.” угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 17.05.2008 № 309-1

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Луцької міської ради від 26.04.2012 № 23/100 “Про затвердження типової угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в новій редакції”, рішеннями виконавчого комітету міської ради від 17.05.2008 № 309-1 «Про  затвердження угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій», від 06.10.2011 № 679-1 «Про виконання Товариством з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.” угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженої рішення виконавчого комітету від 17.05.2008 № 309-1» та від 11.04.2012 №243-1 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.10.2011 №679-1», заслухавши звіт директора товариства з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.” Ковалюка В.А. про роботу підприємства, розглянувши інформацію робочої групи про перевірку надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, виконавчий комітет міської ради

 

в и р і ш и в:

 

1. Інформацію про виконання Товариством з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.” угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 17.05.2008 № 309-1, взяти до відома (додається).

2. Затвердити угоду між виконавчим комітетом Луцької міської ради та Товариством з обмеженою відповідальністю “М.Ж.К.” про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до типової угоди, затвердженої рішенням Луцької міської ради від 26.04.2012 № 23/100 “Про затвердження типової угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в новій редакції” (додається).

3. Зобов’язати Товариство з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.” (Ковалюк В.А.):

3.1. Забезпечувати безперебійне і якісне надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у достатніх обсягах та з якістю, що відповідає державним стандартам України.

3.2. Постійно удосконалювати ведення побудинкового обліку та аналізу доходів та витрат на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; виконувати роботи в кожному, переданому на утримання, будинку в межах коштів, отриманих від квартиронаймачів, власників квартир, нежитлових приміщень у житловому будинку; дотримуватися повного комплексу робіт, включених до структури тарифу.

3.3. Один раз на рік звітуватися про виконання угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

4. Доручити департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) здійснювати періодичну перевірку виконання Товариством з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.” угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та у разі ненадання послуг, надання їх не в повному обсязі або неналежної якості, подавати пропозиції щодо змін в частині переліку будинків, які знаходяться в обслуговуванні Товариства з обмеженою відповідальністю „М.Ж.К.”, або дострокового розірвання угоди про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л. М.

 

Міський голова                                                                    Микола Романюк

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                           Юрій Вербич

 

Кубіцький
777 150

Додатки: