1. Головна
  2. Документи
  3. Проєкти рішень виконавчого комітету
Чинний, регуляторний акт
Проєкти рішень виконавчого комітету від 13.08.2019 м. Луцьк

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.11.2018 № 745-1 “Про оператора електронних систем у місті Луцьку”

Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою розширення прав та обов’язків сторін тристороннього договору про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити Додаток № 4 до Порядку та умов проведення конкурсу на відбір оператора електронних систем у місті Луцьку (Примірний тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька) в новій редакції згідно з додатком.
2. Продовжити термін підписання тристоронніх договорів на термін проведення регуляторних процедур.
3. Продовжити термін впровадження АСООП, вказаний в Договорі про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Луцька від 17.07.2019 № 411, на термін проведення регуляторних процедур.
4. У випадку відмови Перевізників від підписання Договорів про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті м. Луцька договори на перевезення пасажирів з такими Перевізниками підлягають розірванню.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.


Секретар міської ради                                                           Григорій ПУСТОВІТ


Заступник міського голови,                                                     
керуючий справами виконкому                                            Юрій ВЕРБИЧ


Середа 777 919