1. Головна
  2. Документи
  3. Проекти рішень виконавчого комітету
Чинний, регуляторний акт
Проекти рішень виконавчого комітету від 07.02.2019 м. Луцьк

Про внесення змін та доповнень до рішення Виконавчого комітету від 21.11.2018 № 745-1 “Про оператора електронних систем у місті Луцьку”

З метою розширення прав претендентів на участь у конкурсі на відбір оператора електронних систем у місті Луцьку та враховуючи рішення конкурсного комітету по визначенню оператора електронних систем у місті Луцьку (протокол від 25.01.2019 № 1 та протокол від 04.02.2019 № 2), виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.11.2018 № 745-1 “Про оператора електронних систем у місті Луцьку”, а саме: 
1.1. викласти п 6.3. в наступній редакції: “Оператор, кожного наступного після звітного дня до 12.00 год., на основі отриманих даних проводить перерахунок коштів кожному Перевізнику в залежності від реально виконаної роботи (кількості перевезених пасажирів) за попередній (звітний) день, за мінусом суми комісійної нагороди, визначеної тристороннім договором. ”;
1.2. пункт 6.4. виключити;
1.3. доповнити пунктами 6.4 та 6.5 в такій редакції:
“6.4. Організатор проводить оплату комісійної нагороди Оператору за кожну транзакцію пасажира з безоплатним проїздом (повна пільга) чи проїздом за зниженою вартістю (часткова пільга) в порядку, визначеному тристороннім договором.
6.5. Організатор проводить оплату Оператору за виготовлення персоніфікованих пільгових проїзних документів в міру виготовлення та відповідно до актів виконаних робіт”.
2. Затвердити Порядок та умови проведення конкурсу на відбір оператора електронних систем у місті Луцьку в новій редакції згідно з додатком.
3. Внести зміни в додаток 4 “Примірний тристоронній договір про організацію та обслуговування електронних систем в громадському транспорті міста Луцька”, доповнивши пунктом: “4.8. Оператор кожного наступного після звітного дня до 12:00 на основі отриманих даних проводить перерахунок коштів кожному перевізнику в залежності від реально виконаної роботи (кількості перевезених пасажирів) за попередній (звітний) день за мінусом суми комісійної винагороди, визначеної даним договором”.
4. Вважати такими, що втратили чинність, пункти 2, 7 рішення та додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.11.2018 № 745-1 “Про оператора електронних систем у місті Луцьку”.
5. Доручити конкурсному комітету по визначенню оператора електронних систем у місті Луцьку:
5.1. Провести конкурс на відбір оператора електронних систем у місті Луцьку до 01.06.2019.
5.2. Подати на затвердження виконавчого комітету міської ради протоколи засідань конкурсного комітету.
6. Доручити відділу інформаційної роботи довести рішення до відома мешканців міста через засоби масової інформації.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.
 

Секретар міської ради                                                          Григорій ПУСТОВІТ


Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                           Юрій ВЕРБИЧ 


Степанов 777 986

Оголошення про внесення змін