1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 30.03.2016 №5/3 м. Луцьк

Про внесення змін до Статуту територіальної громади та рішення міської ради від 30.09.2015 №78/112 “Про петиції територіальної громади м. Луцька”

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Про внесення змін до Закону України “Про звернення громадян” щодо електронного звернення та електронної петиції”, з метою врегулювання процедури розгляду електронних петицій, підвищення рівня відповідальності, конкретизації порядку та термінів розгляду, міська рада  

 

В И Р І Ш И Л А :  

1 Внести зміни до рішення міської ради №78/112 від 30.09.2015 “Про петиції територіальної громади міста Луцька” (далі - рішення), а саме:

1.1 Пункт 2 рішення викласти в такій редакції: “Встановити, що петицією є колективна вимога лучан (звернення, пропозиція, скарга, прохання, клопотання), яка подається на розгляд Луцької міської ради. Петиція може бути подана з будь-якого питання, життєдіяльності міста Луцька.          У випадку якщо вирішення порушеного в петиції питання не належить до сфери життєдіяльності міста Луцька, відділ звернень громадян департаменту ЦНАП у місті Луцьку протягом 2 робочих днів з моменту реєстрації проекту петиції здійснює перенаправлення за належністю, про що невідкладно інформує ініціатора петиції. У випадку, якщо порушене в петиції питання стосується життєдіяльності міста Луцька, але не входить до компетенції органів місцевого самоврядування, відділ звернень громадян департаменту ЦНАП у місті Луцьку протягом 2 робочих днів з моменту публікації петиції інформує ініціатора петиції про перенаправлення за належністю та здійснює вказане перенаправлення”.

1.2. Пункт 3 рішення викласти в такій редакції:

“Початок процедури подання петиції розпочинається із реєстрації проекту петиції на сайті Луцької міської ради. Зареєструвати проект петиції може повнолітня особа,  шляхом заповнення спеціальної форми на офіційному сайті міської ради”.

1.3 Пункт 4 рішення викласти в такій редакції: 

“Збір голосів в підтримку петиції здійснюється протягом 14 днів від дня опублікування петиції. Голосувати в підтримку петиції можуть громадяни, що пройшли реєстрацію на офіційному сайті ради”.

1.4. Пункт 5 рішення викласти в такій редакції:

“Петиція вважається підтриманою якщо в її підтримку проголосувало не менш як 300 осіб та не раніше п'ятнадцятого дня з моменту опублікування петиції Підтримана петиція розглядається згідно з Порядком, затвердженим рішенням виконавчого комітету”.

1.5. Пункт 6 рішення викласти в такій редакції:

“Виконавчому комітету Луцької міської ради ухвалити відповідне рішення про порядок реалізації вказаного рішення міської ради, в т.ч. питання взаємодії виконавчих органів міської ради, технічної підтримки та фінансування необхідних заходів”.   

2. Внести зміни до статті 29 Статуту Територіальної громади міста Луцька, затвердженого рішенням Луцької міської ради від  23.08.2007 №3 доповнивши її пунктом 5 в такій редакції:

“5. Збір голосів в підтримку петиції здійснюється протягом 14 днів від дня опублікування петиції. Голосувати в підтримку петиції можуть громадяни, що пройшли реєстрацію на офіційному сайті ради”.  

Петиція вважається підтриманою якщо в її підтримку проголосувало не менш як 300 осіб та не раніше п'ятнадцятого дня з моменту опублікування петиції .”

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту (М. Федік) та першого заступника міського голови (Т. Яковлев).

 

 

Міський голова                                         Микола Романюк