1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 25.10.2017 №32/50 м. Луцьк

Про внесення змін в додаток 1 рішення Луцької міської ради від 26.02.2014 № 55/103

З метою приведення у відповідність до чинного законодавства України окремих положень Порядку визначення та відшкодування Луцькій міській раді збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок міської комунальної власності без правовстановлюючих документів, затвердженого рішення Луцької міської ради від 26.02.2014 № 55/103 «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Луцькій міській раді збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок міської комунальної власності без правовстановлюючих документів», посилення контролю за використанням земель, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення та відшкодування розмірів збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок міської комунальної власності без відповідних правовстановлюючих документів, на підставі Конституції України, Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про Державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про адміністративні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 № 284 «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», керуючись ст.ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Порядок визначення та відшкодування Луцькій міській раді збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок міської комунальної власності без правовстановлюючих документів, затверджений рішенням Луцької міської ради від 26.02.2014 № 55/103, у новій редакції (додається).

2. Порядок визначення та відшкодування Луцькій міській раді збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок міської комунальної власності без правовстановлюючих документів, в редакції, яка затверджена рішенням Луцької міської ради від 26.02.2014 № 55/103 «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Луцькій міській раді збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок міської комунальної власності без правовстановлюючих документів», вважати таким, що втратив чинність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру (Ткачук Є.Є.).

 

 

Секретар міської ради                                                                Григорій Пустовіт

 

 

 

Додатки: