1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Чинний
Розпорядження від 04.12.2018 №557 м. Луцьк

Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період та в умовах низьких температур

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення життєдіяльності міста Луцька під час низьких температур та несприятливих погодних умов зимового періоду, своєчасного реагування в разі загрози та виникнення аварійних і надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру:

 

1. Директору департаменту житлово-комунального господарства (Крась Ю.І.), керівникам державного комунального підприємства «Луцьктепло» (Малютіна В.А.), комунального підприємства «Луцькводоканал» (Гуменюк В.М.), Луцького спеціального комунального автотранспортного підприємства «Луцькспецкомунтранс» (Кузьмич В.Ф.), ЖКП № 2 (Рижук В.В.), ЖКП № 3 (Юлдашев Р.У.), ЖКП № 7 (Гарбарчук М.М.), ЖЕК № 8 ЖБК (Сторожук А.Ф.), ЖКП № 11 (Потайчук С.Л.), товариства «М.Ж.К.» ЛТД (Ковалюк В.А.):

1.1. Забезпечити якісне і безперебійне надання комунальних послуг населенню міста під час низьких температур та несприятливих погодних умов зимового періоду.

1.2. Утримувати в постійній готовності до дій аварійно-відновлювальні бригади та спеціальну техніку та інвентар.

2. Директору департаменту соціальної політики Майбороді В.М., директору територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька Шатецькій Г.І. з настанням зимових холодів (температура повітря на протязі двох діб від –15оС і нижче), з метою запобігання випадків переохолодження осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених верств населення міста:

2.1. Організувати роботу стаціонарного пункту обігріву в приміщенні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька за адресою: вул. Данила Галицького, 18, а також для обігріву осіб без місць постійного проживання використовувати кімнату нічного перебування Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» (Стицун А.С.): за адресою: вул. Станіславського, 15 а (за згодою).

2.2. Разом з управлінням розвитку підприємництва та реклами (Рибай Н.А.) організувати залучення суб'єктів господарювання (за їх згодою) для забезпечення пункту обігріву продуктами харчування (чай, цукор, бутерброди) та одноразовим посудом.

3. Керівникам департаменту соціальної політики (Майборода В.М.), управління охорони здоров'я (Якимчук М.А.), управління розвитку підприємництва та реклами (Рибай Н.А.) у підпорядкованих, підзвітних підприємствах та закладах комунальної власності:

3.1. У разі звернень громадян надавати їм можливість зігріватись в приміщеннях.

3.2. Сприяти наданню гарячих напоїв та простої гарячої їжі для тих, хто потребує і звертається.

4. Департаменту соціальної політики (Майборода В.М.) здійснювати фінансування заходів згідно з п. 2.2, 3.2 розпорядження у відповідності до соціальних програм міської ради.

5. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення (Кирилюк Ю.В.), Луцькому міськрайонному відділу  управління ДСНС України у Волинській області (Касіч А.А.) сприяти соціальним органам в захисті осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених верств населення в період низьких температур.

6. Керівникам, відповідальним за роботу з особами без місць постійного проживання та іншими малозахищеними верствами населення міста:

6.1. Суворо дотримуватись вимог Наказу від 19.02.2009 № 70/411/101/65/19/32 «Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що надають соціальні послуги бездомним особам», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 08.05.2009 за № 419/16435.

6.2. Роботу проводити відповідно до Переліку заходів наведеного у додатку.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Недопада Г.В.

 

 

Секретар міської ради                                                        Григорій Пустовіт

 

 

Кирилюк 770721

Додатки: