1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення виконавчого комітету
Чинний
Рішення виконавчого комітету від 07.06.2012 №364-1 м. Луцьк

Про затвердження переліку об’єктів, на яких проводитимуться роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі за рахунок субвенції з державного бюджету

 

Відповідно до ст. 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 6 Закону України „Про дорожній рух”, постанови Кабінету Міністрів України від 19.01.2011 № 52 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах” зі змінами та рішення Луцької міської ради від 30.12.2011 №18/37 „Про бюджет міста на 2012 рік” зі змінами, з метою поліпшення транспортно-експлуатаційного стану вулиць, підвищення рівня безпеки руху, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Затвердити перелік об'єктів, на яких проводитимуться роботи з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі за рахунок субвенції з державного бюджету, згідно з додатком.

 

2. Департаменту житлово-комунального господарства (Кубіцький І.Є.) укладати договори на виконання робіт та проводити оплату згідно з затвердженим переліком.

 

3. Управлінню фінансів та бюджету (Єлова Л.А.) проводити фінансування видатків на проведення робіт відповідно до заявки департаменту житлово-комунального господарства.

 

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Соколовську Л. М.

 

 

 

Міський голова                                                                        Микола Романюк

 

 

Заступник міського голови,
керуючий справами виконкому                                             Юрій Вербич

 

 

Кубіцький  773 150