1. Головна
  2. Документи
  3. Протокол
Чинний
Протокол від 06.07.2020 №81 м. Луцьк

Протокол № 81 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Головував: секретар міської ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пустовіт Григорій Олександрович.

Взяли участь: члени комісії (за списком).

Слухали:

«Про заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID 19) та продовження карантинних заходів на території міста Луцька»

Виступив: секретар міської ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пустовіт Григорій Олександрович.

Слухали: начальника управління охорони здоров’я Лотвіна Володимира Олександровича.
    На території України станом на 06.07.2020 лабораторно підтверджено 49 043 випадки захворювання на COVID 19. З них 1 212 летальних, 21 703 пацієнта одужало. Зафіксовано 543 нових випадків. У Волинській області 2 752 випадків інфікування на COVID 19. За добу 47 нових випадків захворювання на COVID 19, 69 випадки хвороби летальні.  По м. Луцьку 564 випадків захворювання на COVID 19, в т.ч. 13 летальних. Зафіксовано 19 нових випадків інфікування на COVID 19. Сімейними лікарями та педіатрами зареєстровано 57 випадків захворювання на ГРВІ та грип, з них 43 — діти. Підозр інфікування COVID 19 не зареєстровано. Зареєстровано 1 пневмонію.

Слухали: начальника Луцького міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” Білоножко Марію Антонівну.
За даними вірусологічної лабораторії по м. Луцьку за вихідні дні зареєстровано 22 нових позитивно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID 19. Проведено 188 досліджень щодо інфікування на COVID 19, про що було проінформовано міське управління охорони здоров’я.

Слухали: лікаря загальної гігієни відділу Луцького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Петриченка Богдана Дмитровича.
Перевірено більше 60 об’єктів щодо дотримання протиепідемічних вимог у місті Луцьку. На більшості об’єктах господарювання виконуються вимоги постанов Головного державного санітарного лікаря України.

Слухали: заступника начальника Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області Сидорука Юрія Володимировича.
Отримано 6 повідомлення щодо порушень умов карантину. Перевіряли дотримання протиепідемічних заходів на об’єктах господарювання у місті Луцьку, складено 1 адміністративний протокол за ст. 443 КупАП (відсутність захисних масок). Відпрацьовано 78 осіб, які були в контакті з інфікованими коронавірусною хворобою COVID 19. Проводимо роз’яснювальну роботу.

Слухали: заступника начальника управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Мідліка Андрія Вікторовича.
Опрацьовано 25 повідомлень щодо порушень протиепідемічних заходів у місті Луцьку. Адміністративні протоколи не складалось.

Слухали: начальника відділу департаменту муніципальної варти Ковальчука Богдана Володимировича.
Працівники департаменту здійснювали чергування на ярмарку сільськогосподарської продукції на вулиці Глушець. Грубих порушень не виявлено. Припинено стихійну торгівлю. Проводимо роз’яснювальну роботу.

Слухали: начальника 1 Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України у Волинській області Оліферчука Василя Віталійовича.
    Працівники 1 державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в області проводили заключні дезінфекційні заходи 27 під’їздів у 21 багатоповерхових будинку міста Луцька.

    Слухали: заступника начальника управління транспорту та зв’язку Середу Олександра Леонідовича.
    На дороги міста сьогодні виїхали 170 транспортних засобів (38 тролейбусів та 132 автобуси). Спільно з інспекторами департаменту муніципальної варти перевіряли дотримання карантинних вимог у громадському транспорті міста, при виявлені порушень складали приписи.
    
    Заслухавши та обговоривши інформацію порядку денного,

Комісія ВИРІШИЛА:

    1. Управлінню охорони здоров’я (Лотвін В.О.), Луцькому міськміжрайонному відділу ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” (Білоножко М.А.), Луцькому міському управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області (Татушко В.І.) продовжувати  карантинні та протиепідемічні заходи щодо попередження розповсюдження небезпечної коронавірусної інфекції на території міста Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу.

    2. Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Сидорук Ю.В.), управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Крутень А.В.), департаменту муніципальної варти (Сиротинська Ю.Я.), управлінню розвитку підприємництва та реклами (Рибай Н.А.) продовжувати роботу щодо виконання рішення Луцької міської ради від 16.03.2020 № 72/4 “Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19” зі змінами від 29.05.2020 № 80/1.

    3. Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Сидорук Ю.В.), управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Крутень А.В.), департаменту муніципальної варти (Сиротинська Ю.Я.) згідно з пунктами 1, 2 рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 04.06.2020 № 266-1 “Про проведення ярмарків сільськогосподарської продукції на території міста Луцька” забезпечити чергування працівників на ярмарках та здійснювати контроль за дотриманням вимог до проведення ярмарків згідно до чинного законодавства щодо реалізації продукції.

    4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, першого заступника голови міської комісії з питань ТЕБ та НС Недопада Г.В.

Секретар міської ради,
голова міської комісії з 
питань ТЕБ та НС                                                                  Григорій ПУСТОВІТ

Відповідальний секретар 
комісії з питань ТЕБ та НС                                                   Дмитро САПОЖНІКОВ