1. Головна
  2. Документи
  3. Протокол
Чинний
Протокол від 07.07.2020 №82 м. Луцьк

Протокол № 82 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Головував: секретар міської ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пустовіт Григорій Олександрович.

Взяли участь: члени комісії (за списком).

Слухали:

«Про заходи з попередження розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID 19) та продовження карантинних заходів на території міста Луцька»

Виступив: секретар міської ради, голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пустовіт Григорій Олександрович.

Слухали: начальника управління охорони здоров’я Лотвіна Володимира Олександровича.
    На території України станом на 07.07.2020 лабораторно підтверджено 49 607 випадки захворювання на COVID 19. З них 1 283 летальних, 22 193 пацієнта одужало. Зафіксовано 564 нових випадків. У Волинській області 2 788 випадків інфікування на COVID 19. За добу 36 нових випадків захворювання на COVID 19, 70 випадки хвороби летальні.  По м. Луцьку 569 випадків захворювання на COVID 19, в т.ч. 13 летальних. Зафіксовано 5 нових випадків інфікування на COVID 19. Сімейними лікарями та педіатрами зареєстровано 100 випадків захворювання на ГРВІ та грип, з них 45 — діти. Зареєстровано 14 підозр інфікування на COVID 19, 4 пневмонії.

Слухали: начальника Луцького міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” Білоножко Марію Антонівну.
За даними вірусологічної лабораторії по м. Луцьку зареєстровано 7 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID 19. Проведено 86 досліджень щодо інфікування на COVID 19, про що було проінформовано міське управління охорони здоров’я.

Слухали: лікаря загальної гігієни відділу Луцького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області Петриченка Богдана Дмитровича.
На більшості об’єктах господарювання виконуються вимоги постанов Головного державного санітарного лікаря України. Основні порушення: відсутність дезінфікуючих засобів, порушення маскового режиму, недотримання соціальної дистанції 1,5 метра. За виявлені порушення складено 2 адміністративні протоколи.

Слухали: заступника начальника управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України Мідліка Андрія Вікторовича.
Опрацьовано 4 повідомлення щодо порушень протиепідемічних заходів у місті Луцьку. З них 2 через мобільний додаток “Дій вдома”.

Слухали: начальника відділу департаменту муніципальної варти Ковальчука Богдана Володимировича.
Працівники департаменту здійснювали чергування на ярмарку сільськогосподарської продукції на проспекті Соборнисті, 18-20. Грубих порушень не виявлено. Припинено стихійну торгівлю. Проводимо роз’яснювальну роботу.

Слухали: заступника начальника 1 Державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України у Волинській області Безеку Руслана Юрійовича.
    Працівники 1 державного пожежно-рятувального загону управління ДСНС України в області проводили заключні дезінфекційні заходи 19 під’їздів в 11 багатоповерхових будинку міста Луцька.

    Слухали: заступника начальника управління транспорту та зв’язку Середу Олександра Леонідовича.
    На дороги міста сьогодні виїхали 174 транспортних засобів (37 тролейбусів та 137 автобусів). У всіх тролейбусах транслюються оголошення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.
    
    Заслухавши та обговоривши інформацію порядку денного,

Комісія ВИРІШИЛА:

    1. Управлінню охорони здоров’я (Лотвін В.О.), Луцькому міськміжрайонному відділу ДУ “Волинський обласний лабораторний центр МОЗ України” (Білоножко М.А.), Луцькому міському управлінню ГУ Держпродспоживслужби у Волинській області (Татушко В.І.) продовжувати  карантинні та протиепідемічні заходи щодо попередження розповсюдження небезпечної коронавірусної інфекції на території міста Луцька та населених пунктів Прилуцького старостинського округу.

    2. Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Сидорук Ю.В.), управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Крутень А.В.), департаменту муніципальної варти (Сиротинська Ю.Я.), управлінню розвитку підприємництва та реклами (Рибай Н.А.) продовжувати роботу щодо виконання рішення Луцької міської ради від 16.03.2020 № 72/4 “Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19” зі змінами від 29.05.2020 № 80/1.

    3. Луцькому відділу поліції ГУ НП у Волинській області (Сидорук Ю.В.), управлінню патрульної поліції у Волинській області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України (Крутень А.В.), департаменту муніципальної варти (Сиротинська Ю.Я.) згідно з пунктами 1, 2 рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 04.06.2020 № 266-1 “Про проведення ярмарків сільськогосподарської продукції на території міста Луцька” забезпечити чергування працівників на ярмарках та здійснювати контроль за дотриманням вимог до проведення ярмарків згідно до чинного законодавства щодо реалізації продукції.

    4. Управлінню транспорту та зв’язку (Середа О.Л.) вивчити питання щодо недотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23 “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID 19)” в громадському транспорті приміського сполучення, що рухаються дорогами міста Луцька та надати комісії пропозиції для усунення порушень.

    5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови, першого заступника голови міської комісії з питань ТЕБ та НС Недопада Г.В.

Секретар міської ради,
голова міської комісії з 
питань ТЕБ та НС                                                                  Григорій ПУСТОВІТ

Відповідальний секретар 
комісії з питань ТЕБ та НС                                                   Дмитро САПОЖНІКОВ