1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 29.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутата Лучика Андрія Олеговича від фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді за 2022 р.

Депутатська фракція Громадянського Руху «СВІДОМІ» є єдиною місцевою командою у Луцькій міській раді, третьою за чисельністю (6 депутатів) та однією з найактивніших у Луцькій міській раді.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року життя усіх українців змінилося. Збройна агресія рф в значній мірі змінила роботу всього депутатського корпусу та мою особисто. Протидія російській агресії стала основною моєю діяльністю у 2022 році. Від початку воєнної агресії, я особисто, як і інші депутати нашої фракції, перебував у місті Луцьку та відразу активно включився у волонтерську роботу.

Луцьк поділений на 6 виборчих округів. Для ефективної роботи кожен депутат Громадянського Руху «СВІДОМІ» закріплений за окремим округом. Я представляю інтереси виборців округу №5 (55-мікрорайон, Завокзальний, частина 33-кварталу).

Я входжу до складу постійної комісії міської ради з питань комунального майна і приватизації. Впродовж 2022 року взяв участь в 14-ти засіданнях цієї комісії та 16-ти пленарних засіданнях сесій Луцької міської ради.

Основні напрямки моєї депутатської роботи: ефективна робота комунальних підприємств, запобігання корупції та молодіжна політика.

За 2022 р. я подав 13 депутатських звернення та озвучив 3 депутатські запити.

Впродовж року я отримав та опрацював 89 телефонних та особистих звернень мешканців громади; провів 27 особистих та колективних зустрічей.

Реагуючи на запити військовослужбовців нашої громади, відповідно до Програми виконання доручень виборців,  усі кошти мого депутатського фонду у сумі 100 тис. грн. за рішення міської ради були спрямовані на покращення матеріальної бази військової частини А7062 (53-й Луцький батальйон 100-ї бригади тероборони).

Від початку повномасштабного вторгнення я постійно залучений до діяльності волонтерського гуманітарного центру започаткованого нашою організацією. Наша команда першочергово допомагає військовослужбовцям з Луцька та Волині, які беруть участь у бойових діях та обороняють наші кордони (14 бригада, батальйони 100-ї бригади ТРО), підтримує медичні заклади та розвозить гуманітарну допомогу на деокуповані території, які найбільще постраждали від військових дій. Основні напрямки моєї волонтерської роботи це доставка гуманітарних вантажів на деокуповані території нашої держави,  військовим підрозділам і військовослужбовцям у місця їхньої дислокації.

За 2022 рік разом з колегами депутатами Тарасом Шкітером та Михайлом Находом здійснив 4 гуманітарні поїздки у населені пункти Харківщини та Херсонщини.

 

Офіс Громадянського Руху «СВІДОМІ» працює постійно за адресою: просп. Волі, 49А, рекреаційна зона CITY PARK. Прийом громадян я здійснюю щоденно у робочі дні з 10:00 до 17:00 за попереднім записом за номерами телефонів 068 215 7075, 099 215 5075 (номери приймальні).

Також пропоную ознайомитись зі звітом депутатської фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» за 2022 рік https://www.lutskrada.gov.ua/documents/zvit-pro-robotu-deputatskoi-fraktsii-hromadianskyi-rukh-svidomi-u-lutskii-miskii-radi-za-2022-r .