1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 29.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутата Маруняка Андрія Ярославовича від фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді за 2022 р.

Депутатська фракція Громадянського Руху «СВІДОМІ» є єдиною місцевою командою у Луцькій міській раді, третьою за чисельністю (6 депутатів) та однією з найактивніших у Луцькій міській раді.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року життя усіх українців змінилося. Збройна агресія рф в значній мірі змінила роботу всього депутатського корпусу та мою особисто. Протидія російській агресії стала основною моєю діяльністю у 2022 році. Від початку воєнної агресії, я особисто, як і інші депутати нашої фракції, перебував у місті Луцьку та відразу активно включився у волонтерську роботу.

Луцьк поділений на 6 виборчих округів. Для ефективної роботи кожен депутат Громадянського Руху «СВІДОМІ» закріплений за окремим округом. Я представляю інтереси виборців округу № 1 (Вересневе, частина району ЛПЗ, Малий Омеляник, район вулиці Володимирської та села колишньої Заборольської ОТГ).

Я входжу до складу постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності. Впродовж 2022 року взяв участь в 15-ти засіданнях цієї комісії та 15-ти пленарних засіданнях сесій Луцької міської ради.

Основні напрямки моєї депутатської роботи: генеральне планування території, будівництво та архітектура.

Впродовж року, як депутат, я отримав та опрацював 25 телефонних та особистих звернень мешканців громади; провів 5 особистих та колективних зустрічей.

Реагуючи на запити нашої громади, відповідно до Програми виконання доручень виборців, усі кошти мого депутатського фонду у сумі 100 тис. грн. за рішення міської ради були спрямовані КЗ «Луцький міський молодіжний центр», на придбання обладнання для проведення занять за курсом «Ефективне володіння та поводження зі зброєю», які організовують Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки разом з Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

Від початку повномасштабного вторгнення я залучений до діяльності волонтерського гуманітарного центру започаткованого нашою організацією. Наша команда першочергово допомагає військовослужбовцям з Луцька та Волині, які беруть участь у бойових діях та обороняють наші кордони (14 бригада, батальйони 100-ї бригади ТРО), підтримує медичні заклади та розвозить гуманітарну допомогу на деокуповані території, які найбільще постраждали від військових дій.

Офіс Громадянського Руху «СВІДОМІ» працює постійно за адресою: просп. Волі, 49А, рекреаційна зона CITY PARK. Прийом громадян я здійснюю щоденно у робочі дні з 10:00 до 17:00 за попереднім записом за номерами телефонів 068 215 7075, 099 215 5075 (номери приймальні).

Також пропоную ознайомитись зі звітом депутатської фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» за 2022 рік https://www.lutskrada.gov.ua/documents/zvit-pro-robotu-deputatskoi-fraktsii-hromadianskyi-rukh-svidomi-u-lutskii-miskii-radi-za-2022-r .