1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 29.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутата Надточій Алли Володимирівни від фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді за 2022 р.

Депутатська фракція Громадянського Руху «СВІДОМІ» є єдиною місцевою командою у Луцькій міській раді, третьою за чисельністю (6 депутатів) та однією з найактивніших у Луцькій міській раді.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року життя усіх українців змінилося. Збройна агресія рф в значній мірі змінила роботу всього депутатського корпусу та мою особисто. Протидія російській агресії стала основною моєю діяльністю у 2022 році. Від початку воєнної агресії, я особисто, як і інші депутати нашої фракції, перебувала у місті Луцьку та відразу активно включилася у волонтерську роботу.

Луцьк поділений на 6 виборчих округів. Для ефективної роботи кожен депутат Громадянського Руху «СВІДОМІ» закріплений за окремим округом. Я представляю інтереси виборців округу №6 (Вишків, частина 33-го та 40-го кварталів, села колишніх Жидичинської ОТГ та Прилуцької сільської ради).

Входжу до складу постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови. Основні напрямки роботи: гуманітарна сфера міста (освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, культура). Впродовж 2022 року взяла участь в 13-ти засіданнях цієї комісії та 15-ти пленарних засіданнях сесій Луцької міської ради. Також є членкинею комісії «Про забезпечення прав недієздатних та обмежено дієздатних осіб, які потребують опіки та піклування».

За 2022 р. я подала 27 депутатських звернення та озвучила 1 депутатський запит. Також я була співрозробницею проекту рішеня Луцької міської ради, зокрема:

  1. Про звернення до Президента України Зеленського В.О., Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. та Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О. щодо посилення публічного висвітлення ситуації навколо полонених захисників Маріуполя https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16617564162845065-pro-zvernennya-do-prezidenta-ukraini-zelenskogo-vo-premer-ministra-ukraini-shmigalya-da-ta-golovi-verkhovnoi-radi-ukraini-stefanchuka-ro-shchodo-posilennya-publichnogo-visvitlennya-situatsii-navkolo-polonenikh-zakhisnikiv-mariupolya

 

Впродовж року я отримала та опрацювала 150 телефонних та особистих звернень мешканців громади; провела 70 особистих та колективних зустрічей.

Також вела прийом мешканців громади та області – членів родин військовослужбовців, які потрапили в полон чи рахуються пропалими безвісти, надавала їм допомогу у комунікації з відповідними органами державної влади, які займаються розшуком зниклих безвісти та поверненням полонених.

 

Для кращої комунікації з мешканцями я веду авторську телепередачу на YouTube каналі та в ефірі телеканалу «Конкурент-ТВ» про життя волинських громад в умовах війни «Заїхали в гості» https://www.youtube.com/watch?v=kWBmKOhEe0g&list=PLwb4aKLybe4t1mro6ser2vSroOjbUQFVi

 

Реагуючи на запити нашої громади, відповідно до Програми виконання доручень виборців, усі кошти мого депутатського фонду у сумі 100 тис. грн. за рішення міської ради були спрямовані КЗ «Луцький міський молодіжний центр», на придбання обладнання для проведення занять за курсом «Ефективне володіння та поводження зі зброєю», які організовують Луцький об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки разом з Волинським національним університетом імені Лесі Українки.

 

Від початку повномасштабного вторгнення я постійно залучена до діяльності волонтерського гуманітарного центру започаткованого нашою організацією. Наша команда першочергово допомагає військовослужбовцям з Луцька та Волині, які беруть участь у бойових діях та обороняють наші кордони (14 бригада, батальйони 100-ї бригади ТРО), підтримуємо медичні заклади та розвозимо гуманітарну допомогу на деокуповані території, які найбільще постраждали від військових дій. Основні напрямки моєї волонтерської роботи це пошук партнерів та залучення гуманітарної допомоги, координація роботи волонтерів, формування сімейних пакунуів та організація доставки гуманітарних вантажів на деокуповані території нашої держави і військовим підрозділам, військовослужбовцям у місця їхньої дислокації.

 

Офіс Громадянського Руху «СВІДОМІ» працює постійно за адресою: просп. Волі, 49А, рекреаційна зона CITY PARK. Прийом громадян я здійснюю щоденно у робочі дні з 10:00 до 17:00 за попереднім записом за номерами телефонів 068 215 7075, 099 215 5075 (номери приймальні).

Також пропоную ознайомитись зі звітом депутатської фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» за 2022 рік https://www.lutskrada.gov.ua/documents/zvit-pro-robotu-deputatskoi-fraktsii-hromadianskyi-rukh-svidomi-u-lutskii-miskii-radi-za-2022-r .