1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 29.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутата Находа Михайла Андрійовича від фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді за 2022 р.

Депутатська фракція Громадянського Руху «СВІДОМІ» є єдиною місцевою командою у Луцькій міській раді, третьою за чисельністю (6 депутатів) та однією з найактивніших у Луцькій міській раді.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року життя усіх українців змінилося. Збройна агресія рф в значній мірі змінила роботу всього депутатського корпусу та мою особисто. Протидія російській агресії стала основною моєю діяльністю у 2022 році. Від початку воєнної агресії, я особисто, як і інші депутати нашої фракції, перебував у місті Луцьку та відразу активно включився у волонтерську роботу.

Луцьк поділений на 6 виборчих округів. Для ефективної роботи кожен депутат Громадянського Руху «СВІДОМІ» закріплений за окремим округом. Я представляю інтереси виборців округу №2 (Старе місто, Кічкарівка, Красне, Гнідава, частина району ЛПЗ та вул. Львівської, села колишньої Княгининівської ОТГ, Іванчиці та Озденіж).

Я входжу до складу постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергоощадності. Впродовж 2022 року взяв участь в 14-ти засіданнях цієї комісії та 16-ти пленарних засіданнях сесій Луцької міської ради. Окрім цього я є членом робочої групи з покращення та організації дорожнього руху при департаменті житлово-комунального господарства.

Основні напрямки моєї депутатської роботи: стратегічне планування розвитку громади; громадський транспорт; екологія; збір, вивезення та переробка сміття.

За 2022 р. я подав 4 депутатських звернення та озвучив 3 депутатські запити. Також я був автором та співавтором 2-х проектів рішень Луцької міської ради, зокрема:

  1. Про затвердження Програми заходів територіальної оборони Луцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки (співавтор) https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16597008112743899-pro-zatverdzhennya-programi-zakhodiv-teritorialnoi-oboroni-lutskoi-miskoi-teritorialnoi-gromadi-na-2022-2024-roki
  2. Про внесення змін до Програми виконання доручень виборців та здійснення депутатських повноважень депутатами Луцької міської ради VIII скликання на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.02.2021 №7/75 (розробник)

 

Впродовж року я отримав та опрацював 138 телефонних та особистих звернень мешканців громади; провів 30 особистих та колективних зустрічей.

Реагуючи на запити військовослужбовців нашої громади, відповідно до Програми виконання доручень виборців,  усі кошти мого депутатського фонду у сумі 100 тис. грн. за рішення міської ради були спрямовані на покращення матеріальної бази військової частини А6175 (придбання техніки для Загону Сил спеціальних операцій).

Від початку повномасштабного вторгнення я постійно залучений до діяльності волонтерського гуманітарного центру започаткованого нашою організацією. Наша команда першочергово допомагає військовослужбовцям з Луцька та Волині, які беруть участь у бойових діях та обороняють наші кордони (14 бригада, батальйони 100-ї бригади ТРО), підтримує медичні заклади та розвозить гуманітарну допомогу на деокуповані території, які найбільще постраждали від військових дій. Основні напрямки моєї волонтерської роботи це пошук партнерів та залучення гуманітарної допомоги з-за кордону, координація роботи волонтерів та доставка гуманітарних вантажів на деокуповані території нашої держави і військовим підрозділам і військовослужбовцям у місця їхньої дислокації.

За 2022 рік разом з колегами депутатами Тарасом Шкітером та Андрієм Лучиком здійснив 8 гуманітарних поїздок у населені пункти 5-ти областей на півночі, півдні та сході України.

 

Офіс Громадянського Руху «СВІДОМІ» працює постійно за адресою: просп. Волі, 49А, рекреаційна зона CITY PARK. Прийом громадян я здійснюю щоденно у робочі дні з 10:00 до 17:00 за попереднім записом за номерами телефонів 068 215 7075, 099 215 5075 (номери приймальні).

Також пропоную ознайомитись зі звітом депутатської фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» за 2022 рік https://www.lutskrada.gov.ua/documents/zvit-pro-robotu-deputatskoi-fraktsii-hromadianskyi-rukh-svidomi-u-lutskii-miskii-radi-za-2022-r .