1. Головна
  2. Документи
  3. Звіт про роботу депутата
Чинний
Звіт про роботу депутата від 29.03.2023 м. Луцьк

Звіт про роботу депутата Шкітера Тараса Ігоровича від фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» у Луцькій міській раді за 2022 р.

Депутатська фракція Громадянського Руху «СВІДОМІ» є єдиною місцевою командою у Луцькій міській раді, третьою за чисельністю (6 депутатів) та однією з найактивніших у Луцькій міській раді.

З початком повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року життя усіх українців змінилося. Збройна агресія рф в значній мірі змінила роботу всього депутатського корпусу та мою особисто. Протидія російській агресії стала основною моєю діяльністю у 2022 році. Від початку воєнної агресії, я особисто, як і інші депутати нашої фракції, перебував у місті Луцьку та відразу активно включився у волонтерську роботу.  Також як керівник інформаційного агентства «Конкурент» постійно інформував громадськість про ситуацію в місті та області від початку повномасштабного вторгнення.

Луцьк поділений на 6 виборчих округів. Для ефективної роботи кожен депутат Громадянського Руху «СВІДОМІ» закріплений за окремим округом. Я представляю інтереси виборців округу №3 (Центральна частина міста, Привокзальний мікрорайон).

Я входжу до складу постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Впродовж 2022 року взяв участь в 19-ти засіданнях цієї комісії та 14-ти пленарних засіданнях сесій Луцької міської ради.

Основні напрямки моєї депутатської роботи: бюджет та фінанси міста; сприяння ЗСУ; залучення інвестицій і співпраця з бізнесом та інвесторами.

За 2022 р. я подав 14 депутатських звернення. Також я був автором 2-х проектів рішень Луцької міської ради, зокрема:

1. Про звернення до міст-партнерів та Конгресу регіональних і місцевих влад Ради Європи щодо ядерної загрози у зв’язку з обстрілами Запорізької атомної електростанції (розробник):

https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16464060102750068-pro-zvernennya-do-mist-partneriv-ta-kongresu-regionalnikh-i-mistsevikh-vlad-radi-evropi-shchodo-yadernoi-zagrozi-u-zvyazku-z-obstrilami-zaporizhskoi-atomnoi-elektrostantsii

 

2. Про звернення до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. та Голови Верховної Ради України Стефанчука Р.О. про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо забезпечення можливості використання транспортних засобів, отриманих в якості гуманітарної допомоги, на пасажирських маршрутах (розробник)

Впродовж року я отримав та опрацював 178 телефонних та особистих звернень мешканців громади; провів 38 особистих та колективних зустрічей.

Реагуючи на запити військовослужбовців нашої громади, відповідно до Програми виконання доручень виборців,  усі кошти мого депутатського фонду у сумі 100 тис. грн. за рішення міської ради були спрямовані на надання субвенції з місцевого бюджету для військової частини А7062 (53-й Луцький батальйон 100-ї бригади тероборони) на придбання автозапчастин та автомобільних шин.

Від початку повномасштабного вторгнення я постійно залучений до діяльності волонтерського гуманітарного центру започаткованого нашою організацією. Наша команда першочергово допомагає військовослужбовцям з Луцька та Волині, які беруть участь у бойових діях та обороняють наші кордони (14 бригада, батальйони 100-ї бригади ТРО), підтримує медичні заклади та розвозить гуманітарну допомогу на деокуповані території, які найбільще постраждали від військових дій. У напрямки моєї волонтерської роботи входить пошук партнерів та залучення гуманітарної допомоги з-за кордону, доставка гуманітарних вантажів на деокуповані території України. Також я займаюсь комунікацією з іншими волонтерськими організаціями та керівниками військових підрозділів.

За 2022 рік разом з колегами депутатами Михайлом Находом та Андрієм Лучиком здійснив 11 гуманітарних поїздок у населені пункти 7-ми областей на півночі, півдні та сході України.

 

Офіс Громадянського Руху «СВІДОМІ» працює постійно за адресою: просп. Волі, 49А, рекреаційна зона CITY PARK. Прийом громадян я здійснюю щоденно у робочі дні з 10:00 до 17:00 за попереднім записом за номерами телефонів 068 215 7075, 099 215 5075 (номери приймальні).

Також пропоную ознайомитись зі звітом депутатської фракції Громадянський Рух «СВІДОМІ» за 2022 рік https://www.lutskrada.gov.ua/documents/zvit-pro-robotu-deputatskoi-fraktsii-hromadianskyi-rukh-svidomi-u-lutskii-miskii-radi-za-2022-r .