1. Головна
  2. Прозорість влади

Відкриті дані Луцької міської ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», розпоряджень міського голови від 10.01.2022 № 9 "Про відкриті дані Луцької міської ради", від 07.03.2024 № 124 "Про перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних", від 07.03.2024 № 123 "Про план дій з реалізації принципів Міжнародної хартії відкритих даних у Луцькій міській раді у 2024-2025 роках", виконавчі органи Луцької міської ради представляють набори даних, які опубліковані у формі відкритих даних. Дані оприлюднені на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних. 

Відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).

Відкриті дані Луцької міської ради на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних
 

Відкриті дані розпорядників інформації, які публікуються на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

Перелік наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних Луцької міської ради

Реєстр наборів даних, що перебувають у володінні Луцької міської ради у формі відкритих даних

Сервіси на основі відкритих даних