Карп’як Лариса Володимирівна
Карп’як Лариса Володимирівна

Директор Департаменту

Народилася 25 серпня 1972 року у смт. Іваничі Іваничівського району Волинської області.

Освіта вища. У 1994 році закінчила Волинський державний університет імені Лесі Українки  (вчитель російської мови і літератури та людинознавства середньої школи).

Трудова діяльність. З вересня 1994 до грудня 1996 - соціолог І категорії відділу учбово-методичної та інформаційної роботи обласного учбового центру Волинського обласного центру зайнятості у м. Луцьку.

З грудня 1996 року до  квітня 2001 року - провідний спеціаліст відділу профорієнтації, начальник загального відділу Волинського обласного центру зайнятості у м.Луцьку.

З квітня 2001 року до липня 2003 року - начальник відділу організаційної роботи та взаємодії з соціальними партнерами та громадськістю; заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями та організаційної роботи Луцького міський центру зайнятості.

З липня 2003 року до січня 2011 року - спеціаліст І категорії організаційного відділу міськвиконкому; начальник сектору по прийому та розгляду звернень громадян (загальний відділ); завідувач сектору звернень громадян (відділ канцелярії); начальник відділу звернень громадян апарату виконавчого комітету.

З січня 2011 року до грудня 2012 року - начальник відділу відділ звернень громадян Луцької міської ради.

15 січня 2013 року призначена на посаду директора департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради

За вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики щодо удосконалення системи надання адміністративних послуг, сумліну працю та високий професіоналізм у 2016 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.