1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк готовий до проведення позачергових виборів народних депутатів України

Сьогодні члени виконавчого комітету зібралися на позачергове засідання. У порядку денному було лише два питання: “Про внесення подання до Центральної виборчої комісії” та “Про хід підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року”.

Начальник організаційного відділу міської ради Олена Барська повідомила, що Луцьк готовий до проведення позачергових виборів народних депутатів України. За її словами, налагоджено гарну співпрацю з окружною виборчою комісією. Крім того, розпочали роботу уже й дільничні виборчі комісії.

Вирішено питання з матеріально-технічним забезпеченням ДВК. За кожною дільничною виборчою комісією закріплено відповідальних керівників структурних підрозділів міської ради. Проведено обстеження усіх приміщень, де розміщені ДВК. Усі питання, які виникали, уже врегульовано.

Олена Барська зазначила, що керівникам ДВК буде передано матеріальні цінності.

Також начальник організаційного відділу наголосила, що у день виборів чергуватиме спецавтомобіль, який довозитиме до виборчих дільниць маломобільні групи населення. Олена Барська зауважила, що під час нещодавніх президентських виборів цією послугою скористалося шестеро лучан.

Буде забезпечено й наведення належного благоустрою біля приміщень виборчих дільниць, чергуватимуть представники різних служб, аби при виникненні надзвичайних ситуацій оперативно на них реагувати.

Олена Барська висловила надію, що й нинішні вибори відбудуться спокійно і без проблем.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт закликав представників правоохоронних органів докласти максимум зусиль, аби вибори відбулися чітко і організовано. За його словами, хочеться, щоб вибори відбулися чесно і прозоро, а вже громадянам самим визначатися, за кого голосувати.

Також члени виконавчого комітету вирішили внести до Центральної виборчої комісії подання щодо зміни меж звичайної виборчої дільниці на постійній основі № 071024 у зв’язку із внесенням до адресної підсистеми Державного реєстру виборців нового житлового будинку на вулиці Мамсурова, 62а.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)