1. Головна
  2. Документи
  3. Розпорядження міського голови з питань основної діяльності
Втратив чинність
Розпорядження від 11.06.2012 №279 м. Луцьк

Про організацію обробки та захисту персональних даних

Відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Закону України “Про захист персональних даних”:

 

1. Визначити відділ програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради виконавчим органом, що координує організацію обробки та захисту персональних даних.

2. Затвердити Положення про обробку та захист персональних даних згідно з додатком 1.

3. Затвердити Перелік баз персональних даних які обробляються виконавчими органами Луцької міської ради, згідно з додатком 2.

4. Відділу програмно-комп’ютерного забезпечення (Осокін Д.А.):

4.1. Організувати належну роботу щодо координації робіт, пов’язаних із обробкою та захистом персональних даних.

4.2. Внести зміни до посадових інструкцій працівників, відповідальних за організацію робіт, пов’язаних із обробкою та захистом персональних даних, і подати на затвердження міському голові у встановленому порядку.

5. Керівникам виконавчих органів міської ради:

5.1. Забезпечити виконання Закону України  “Про захист персональних даних” та  Положення про обробку та захист персональних даних.

5.2. Призначити у встановленому порядку особу, відповідальну за обробку та захист персональних даних.

5.3. Внести зміни до посадових інструкцій працівників, відповідальних за  обробку та захист персональних даних, і подати на затвердження міському голові у встановленому порядку.

5.4. Наголосити про персональну відповідальність працівників, діяльність яких пов’язана із персональними даними, у разі порушення ними вимог Закону України “Про захист персональних даних”.

5.5. Розробити та затвердити у встановленому порядку Інформаційну картку на кожну окрему базу персональних даних згідно з додатком 3.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

Міський голова                                                                    Микола Романюк

 

Осокін 724050

Додатки: