1. Головна
  2. Документи
  3. Протокол
Чинний
Протокол від 23.11.2021 №16 м. Луцьк

Протокол №16 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради

Взяли участь у засіданні:

Осіюк М.П. – заступник голови комісії;
Дорощук Т.В. – секретар комісії;
Гнатюк О.П.;
Гула С.В.;
Кобилинський О.А.;
Козюта Г.О.;
Матвіїшин О.С.;
Маруняк А.Я.;
Мірач І.П.;
Михальчук М.М.;
Павлович Г.Г.;
Пунтус В.М.;
Черчик Н.В.

Не брали участі у засіданні:  

Глухманюк В.М.;
Денисенко С.В.;
Коленда Н.М.;
Омельчук А.Р.;
Семенюк Н.В.;
Чебелюк І.І.;
Юрченко Н.М.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

    
    1. Визначення на відповідність проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про квартирний облік громадян» вимогам житлового законодавства України.
Розробник вищезгаданого проєкту рішення – відділ з обліку та розподілу житла департаменту ЖКГ Луцької міської ради.
    2. Розгляд звернення Курепи-Микитюк Ярослави Олегівни щодо взяття на квартирний облік для отримання державного житла.
    3. Розгляд звернення Подольського Віктора Ярославовича щодо взяття на квартирний облік для отримання державного житла.
    4. Визначення на відповідність проєкту рішення виконавчого комітету міської ради «Про визнання Будиловської В.О. наймачем квартири № 3 на вул. Шевченка, 23» вимогам житлового законодавства України.
Розробник вищезгаданого проєкту рішення – відділ з обліку та розподілу житла департаменту ЖКГ Луцької міської ради.


СЛУХАЛИ: 


    1. Осіюк М.П. – ознайомив присутніх з порядком денним засідання та запропонував розглянути проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про квартирний облік громадян».
    Осіюк М.П. – повідомив присутніх, що даний проєкт рішення відповідає вимогам житлового законодавства України (текст проєкту рішення додається до протоколу). 
    Осіюк М.П. – запропонував вважатипроєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про квартирний облік громадян» таким, що відповідає вимогам житлового законодавства України.
«за» – 13 чол., «утрималось» – 0 чол., «проти» – 0 чол.
    2. Осіюк М.П. – запропонував розглянути звернення Курепи-Микитюк Ярослави Олегівни щодо взяття на квартирний облік для отримання державного житла.
    Козюта Г.О. - повідомив присутніх про те, що дитина-сирота Курепа-Микитюк Я.О. проживає в 1/2 частині будинку своєї бабусі (опікуна Курепи Лариси Йосипівни) на вул. Товарова, 4 у м. Луцьку, що належить на праві приватної власності Курепі Л.Й. та Непитальській Є.А. (заг. площа будинку — 147,1 кв.м, житлова площа — 89,7 кв.м; всього зареєстровано 3 особи). Крім цього однокімнатна квартира на вул. Євгена Коновальця, 8/13 в м. Луцьку (заг. площа — 33,2 кв.м, житлова площа — 17,8 кв.м) на праві приватної власності належить Курепі-Микитюк Ксінії Ігорівні (матері Курепи-Микитюк Я.О.), яка померла, свідоцтво про смерть від 01.04.2021. В квартирі на вул.  Євгена Коновальця, 8/13 в м. Луцьку зареєстрованих осіб немає.
    Враховуючи те, що сирота Курепа-Микитюк Я.О. проживає з бабусею (опікуном) на правах члена сім’ї та житлом забезпечена по нормі, підстав для взяття на квартирний облік не має.
    Осіюк М.П. - запропонував направити відповідь Курепі-Микитюк Я.О. про відмову у взятті на квартирний облік.
     «за» – 13 чол., «утрималось» – 0 чол., «проти» – 0 чол.
    3. Осіюк М.П. – запропонував розглянути звернення Подольського Віктора Ярославовича щодо взяття на квартирний облік для отримання державного житла.
    Козюта Г.О. - повідомив присутніх про те, що Подольським В.Я. надана довідка внутрішньо переміщеної особи, члени його сім’ї (дружина та двоє дітей) не євнутрішньо переміщеними особами, а тому взяти вказану сім’ю на квартирний облік як внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій не має підстав. Крім цього, у зв’язку з тим, що Подольський В.Я. та члени його сім’ї проживають  в орендованому житлі менше 5 років, взяти сім’ю Подольського В.Я. на квартирний облік не має підстав (підстава відмови у взятті на квартирний облік: п.8 Правил обіку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень та п.п. 5 п.13 зазначених Правил).
    Осіюк М.П. - запропонував направити відповідь Подольському Віктору Ярославовичу про відмову у взятті на квартирний облік.
     «за» – 13 чол., «утрималось» – 0 чол., «проти» – 0 чол.
    4. Осіюк М.П. – запропонував розглянути проєкт рішення виконавчого комітету міської ради  «Про визнання Будиловської В.О. наймачем квартири № 3 на вул. Шевченка, 23».
    Осіюк М.П. – повідомив присутніх, що даний проєкт рішення відповідає вимогам житлового законодавства України (текст проєкту рішення додається до протоколу).
    Осіюк М.П. – запропонував вважатипроєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про визнання Будиловської В.О. наймачем квартири № 3 на вул. Шевченка, 23» таким, що відповідає вимогам житлового законодавства України.
    «за» – 13 чол., «утрималось» – 0 чол., «проти» – 0 чол.
    
ВИРІШИЛИ:

    1. Проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про квартирний облік громадян» визначено таким, що відповідає вимогам житлового законодавства України та рекомендувати розробнику внести проєкт рішення на чергове засідання виконавчого комітету міської ради.
    2. Комісією рекомендовано відмовити Курепі-Микитюк Я.О. у взятті на квартирний облік для отримання державного житла.
    3. Комісією рекомендовано відмовити Подольському Віктору Ярославовичу у взятті на квартирний облік для отримання державного житла.
    4. Проєкт рішення виконавчого комітету міської ради «Про визнання Будиловської В.О. наймачем квартири № 3 на вул. Шевченка, 23» визначено таким, що відповідає вимогам житлового законодавства України та рекомендувати розробнику внести проєкт рішення на чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Головуючий, 
заступник голови комісії                           Микола ОСІЮК

Секретар комісії                                    Тетяна ДОРОЩУК