1. Головна
  2. Міська рада
  3. Комісії Луцької міської ради

Постійні комісії міської ради

Графік засідань постійних комісій міської ради

1. Постійна комісія міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту

Голова комісії:
Федік Микола Миколайович
Члени комісії:
Волинець Олександр Петрович, Дацюк Юлія Миколаївна, Запотоцький Артем Олександрович

2. Постійна комісія міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Голова комісії:
Смаль Борис Анатолійович
Члени комісії:
Богонос Богдан Михайлович, Була Сергій Володимирович, Данильчук Павло Петрович, Дендіберін Микола Євгенійович, Кравченко Олександр Володимирович, Покровський Андрій Володимирович, Поліщук Ігор Ігорович, Шляхтич Тарас Васильович

3. Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру

Голова комісії:
Козлюк Олександр Євгенович​

Члени комісії:
Бондарук Валерій Анатолійович, Рабан Микита Тарасович, Романюк Микола Петрович, Соломатін Аркадій Миколайович, Ткачук Євгеній Євгенович

4. Постійна комісія міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови

Голова комісії:
Шостак Майя Вікторівна
Члени комісії:
Мовяк Анна Володимирівна, Надточій Алла Володимирівна, Шкода Сергій Іванович, Янчук Тетяна Петрівна

5. Постійна комісія з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва

Голова комісії:
Побережна Вікторія Олександрівна​
Члени комісії:
Нестерук Петро Каленикович

6. Постійна комісія міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження

Голова комісії:
Козюра Андрій Григорович
Члени комісії:
Балицький Сергій Іванович, Бойко Петро Павлович, Петрочук Костянтин Павлович, Яручик Микола Олександрович, Ящук Віктор Петрович

7. Постійна комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму

Голова комісії:
Бунда Наталія Петрівна
Члени комісії:
Авраменко Андрій Миколайович, Лазука Олександр Іванович, Собуцький Микола Миколайович

8. Постійна комісія міської ради з питань комунального майна та приватизації

Голова комісії:
Білан Андрій Володимирович
Члени комісії:
Безпятко Юрій Володимирович, Залевська Орися Іванівна, Савчук Сергій Ананійович