1. Головна
  2. Почесні громадяни Луцької міської територіальної громади
Почесний громадянин міста
Грибков Сергій Миколайович
Грибков Сергій Миколайович

Почесний громадянин міста від 21 серпня 2019 року

Народився 1 жовтня  1981 року в місті Старокостянтинові Хмельницької області.
В 1982 році разом з батьками переїхав до  смт. Любешова, а в 1985 році – до міста Луцька.
В 1999 році закінчив навчально-виховний комплекс загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей м. Луцька. 
В 2004 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки та здобув кваліфікацію юриста. 
З 2004 по 2005 рік проходив строкову військову службу у внутрішніх військах в місті Шостці Сумської області де отримав фах  стрільця.
З 2005 до 2014 року працював на різних посадах у прокуратурі міста Володимира-Волинського, а пізніше - в місті Луцьку в апараті прокуратури Волинської області. 
У липні 2014 року пішов добровольцем в батальйон «Айдар». Захищав Луганщину, а саме: селище Хрящувате, село Червоний Яр, селище Велика Вергунка та патрулював місто Щастя. 
5 вересня 2014 року зник безвісти під час бою з російськими диверсантами, які напали на бійців батальйону із засідки поблизу села Весела Гора Луганської області. 
Був похований під  Старобільськом на військовому кладовищі у селі Чмирівка як невідомий солдат. 
В 2016 році упізнаний за експертизою ДНК. 8 квітня 2016 року перепохований на Алеї почесних поховань в селі Гаразджа Луцького району.
Указом Президента України від 17 липня 2015 року №436/2015 «За значний особистий внесок у розбудову правової держави, самовіддані дії та високий професіоналізм, виявлені під час виконання службових обов’язків» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). 
Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Луцька» (рішення Луцької міської ради від 21 серпня 2019 року  №60/90).