1. Головна
  2. Почесні громадяни Луцької міської територіальної громади
Почесний громадянин міста
Пасичнюк  Максим  Вікторович
Пасичнюк Максим Вікторович

Почесний громадянин міської територіальної громади від 30 липня 2021 року

Народився 03 жовтня 1978 року в м.Петропавловськ-Камчатський Камчатської області Російської Федерації. У дитинстві переїхав з батьками у село Губин Локачинського району Волинської області.

У 1997 році здобув освіту в Луцькому професійно-технічному училищі № 6.

Проживав та працював у місті Луцьку. Був розлучений, мав доньку.

19 червня 2017 року призваний на військову службу Локачинським районним військовим  комісаріатом Волинської області. Служив у третьому механізованому батальйоні 14-ї ОМБр на посаді командира бойової машини - командира відділення взводу зв'язку.

Загинув  4 листопада 2018 року під час виконання бойового завдання  у районі міста Золоте Луганської області

Похований у селі Губин Локачинського району Волинської області.

Указом Президента України від 18 квітня 2019 року № 149/2019 «За особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, мужність і самовіддані дії, виявлені під час виконання службового обов'язку»  - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України  посмертно присвоєно звання  «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади»  (рішення Луцької міської ради від 30 липня 2021 року  № 15/75).