1. Головна
  2. Почесні громадяни Луцької міської територіальної громади
Почесний громадянин міста
Сулима  Сергій  Олексійович
Сулима Сергій Олексійович

Почесний громадянин міської територіальної громади від 27 липня 2022 року

Народився 9 жовтня 1980 року у місті Луцьку.

Навчався у Луцькій загальноосвітній школі №22 та Луцькому вищому професійному училищі № 9. Проходив строкову військову службу та працював водієм у бригаді швидкої допомоги.

Проживав у місті Луцьку, а у 2019 році  переїхав до міста Бахмут Донецької області. Останніми роками мешкав у селі Височанка Галицького району Івано-Франківської області. Був неодружений.

Упродовж 2015-2016 років був мобілізований для проходження служби у  54-й окремій механізованій бригаді.

У жовтні 2020 року підписав контракт зі Збройними Силами України та проходив службу в окремій  10-тій гірсько-штурмовій бригаді   «Едельвейс». 

 Загинув 3 квітня 2021 року внаслідок підриву на ворожій міні у районі селища Шуми на Донеччині.

 Похований на Алеї почесних поховань  у селі Гаразджа Волинської області.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (Указ Президента України від 7 квітня 2021 року №149/2021).

За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України присвоєно звання «Почесний громадянин Луцької міської територіальної громади» посмертно (рішення Луцької міської ради від 27.07.2022 № 33/31).