1. Головна
  2. Почесні громадяни Луцької міської територіальної громади
Почесний громадянин міста
Іонов  Вячеслав  Анатолійович
Іонов Вячеслав Анатолійович

Почесний громадянин міста від 25 липня 2018 року

    Народився 20 травня 1978 року в місті Луцьку.
    У 1995 році закінчив Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 10 -  професійний ліцей та вступив до Рожищенського ветеринарного технікуму.
    В червні 1996 року призваний на строкову військову службу. Служив у місті Шепетівка у військах протиповітряної оборони. По закінченню служби отримав звання молодшого сержанта.
    3 2000 року зареєструвався підприємцем та займався ремонтно-будівельними роботами.
    В квітні 2014 року був призваний у першій хвилі мобілізації до лав Збройних Сил України командиром БМП (8-ма рота 3-го батальйону 51-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України).
    Загинув 29 серпня 2014 року поблизу міста Іловайськ (Донецька область) під час виходу з оточення.
    Похований 18 лютого 2015 року на Алеї почесних поховань в селі Гаразджа Луцького району. 

     Указом Президента України від 17 липня 2015 року №436/2015 «За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). 

    За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Луцька» (рішення Луцької міської ради від 25 липня 2018 року № 44/1).