1. Головна
  2. Почесні громадяни Луцької міської територіальної громади
Почесний громадянин міста
Карабан Артем  Олександрович
Карабан Артем Олександрович

Почесний громадянин міста від 25 липня 2018 року

   Народився 05 січня 1993 року в місті Луцьк.
   В 2008 році закінчив  Луцьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №25.
   У 2012 році закінчив Луцький педагогічний коледж за спеціальністю «Фізичне виховання». Під час навчання брав участь і неодноразово був
переможцем змагань міського і обласного рівня.
   В 2012 році вступив до Східноєвропейського національного університету  імені Лесі Українки на факультет фізичної культури та здоров'я.
   З 2012 по 2013 рік проходив військову строкову службу в Національній Академії оборони України в місті Києві та отримав звання старший солдат. 
   З січня 2014 року працював в торговому центрі «Епіцентр» у відділі «Служба безпеки».
   У квітні 2014 року був призваний на військову службу по першій хвилі мобілізації до 51-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України. Після подій під Волновахою залишається виконувати свій військовий обов’язок добровольцем в зоні проведення бойових дій в складі тактично-штурмової групи «Колос».
   7 серпня 2014 року героїчно загинув в бою за Савур Могилу.
   Похований 14 серпня 2014 року на Алеї почесних поховань в селі Гаразджа Луцького району. 
   Указом Президента України від 4 червня 2015 року №311/2015 «За особисту мужність і проявлений героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно). 

   За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста Луцька» (рішення Луцької міської ради від 25 липня 2018 року № 44/1).