1. Головна
  2. Економіка

Енергоефективність та енергозбереження

Міська влада приділяє значну увагу залученню інвестицій в енергозбереження, оскільки енергоефективність є суттєвим способом заощадити кошти на енергоносії і однією з передумов сталого енергетичного розвитку країни.

Усі проєкти, що ініціюються чи реалізуються Луцькою міською радою частково чи повністю спрямовані на збереження природних ресурсів та зменшення викидів вуглекислого газу. 

На заключній стадії реалізація «Проєкту реконструкції системи централізованого теплопостачання у м. Луцьк» у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку. Реалізується проєкт «Модернізація системи водопостачання та водовідведення м. Луцьк» спільно з Європейським інвестиційним банком, завершено проєкт «Підвищення енергоефективності та надійності системи водопостачання та водовідведення м. Луцька» у співпраці з НЕФКО.

Термомодернізовано 50 бюджетних будівель в межах трьох спільних з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією проєктів: "Реалізація енергозберігаючих заходів в бюджетних установах міста Луцька", "Підвищення енергетичної ефективності бюджетних закладів міста Луцька", "Енергоефективність в громадських будівлях міста Луцька".

В рамках «Проєкту енергетичної безпеки» за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку USAID розроблено нову Схему теплопостачання та отримано, у якості гуманітарної допомоги, екскаватор, генератори, запірну арматуру, сіль для технічних потреб, мобільні котельні.

Реалізуються також проєкти в галуззі пасажирських перевезень, зокрема, спільно з Європейським інвестиційним банком завершується реалізація проєкту "Оновлення інфраструктури електротранспорту міста Луцька Волинської області" (придбано 29 нових тролейбусів), а також триває проєкт "Оновлення тролейбусного парку міста Луцька" (закупівля 30-ти нових тролейбусів)  (в рамках фінансової угоди між Україною та ЄІБ "Міський громадський транспорт України" 1 та 2 відповідно).

 

Інформація щодо обсягу та структури нарахувань за енергоресурси, спожиті будівлями комунальної власності міста:

  1. 2024 рік
  2. 2023 рік
  3. 2022 рік
  4. 2021 рік
  5. 2020 рік
  6. 2019 рік
  7. 2018 рік
  8. 2017 рік
  9. 2016 рік