1. Головна
  2. Жителю міста

Виборець повинен знати!!!

                                 Відновлено періодичне поновлення персональних даних                Державного реєстру виборців

За результатами виконання необхідних технологічних та організаційних заходів в рамках тестової експлуатації Державного реєстру виборців (далі - Реєстр) постановою Центральної виборчої комісії від 22 грудня 2023 року №83 "Про деякі питання часткового відновлення функціонування автоматизованої інформаційної-комунікаційної системи "Державний реєстр виборців"" частково відновлено функціонування Реєстру виборців у частині періодичної актуалізації (періодичного поновлення) бази даних Реєстру.

Доступ до функцій та підсистем АІКС Реєстру залишається частково обмеженим та буде наданий тільки в обсязі, необхідному для забезпечення опрацювання відомостей періодичного поновлення. Відновлення функціонування офіційного порталу Держаного реєстру виборців в мережі інтернет www.drv.gov.ua, роботи публічних електронних сервісів та публічного доступу до Реєстру на цьому етапі не передбачається.

Протягом шести місяців планується забезпечити опрацювання відомостей періодичного поновлення Реєстру, поданих органами, закладами, установами відповідно до статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" за період з лютого 2022 року до листопада 2023 року. Опрацювання відомостей буде здійснюватися послідовно у хронологічному порядку.

Інформація для мешканців приєднаних населених пунктів

ВИБОРЧІ  ДІЛЬНИЦІ                                                               МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020-2025

Незважаючи на заборону проведення виборів під час дії воєнного стану, Центральна виборча комісія вже працює над підготовкою до проведення післявоєнних виборів, які мають пройти відповідно до міжнародних стандартів.  Детальніше про це дізнавайтесь за покликанням.

СУБ’ЄКТАМ ПОДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ

Нагадуємо, що після відновлення доступу до Державного реєстру виборців перевірити своє включення до Державного реєстру виборців чи подати заяву до відділу можна буде як при особистому зверненні до відділу, так і за допомогою інтернет-ресурсу. Заява в електронному вигляді створюється шляхом заповнення виборцем відповідної форми на веб-сайті Державного реєстру виборців із застосуванням кваліфікованого електронного підпису в "Кабінеті виборця" у закладці “Заяви, запити”.

ОСТАННІ ЗМІНИ В НАЗВАХ ГЕОНІМІВ ТА НУМЕРАЦІЇ БУДІВЕЛЬ 

До уваги внутрішньо переміщених осіб, виборців без зареєстрованого місця проживання та виборців,
які фактично проживають не за зареєстрованим місцем проживання!
 

Бланки заяв для звернення до відділу

Основні аспекти організації та проведення місцевих виборів у графічних експрес-презентаціях

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА

НОРМАТИВНІ АКТИ ДЛЯ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ОРГАНІЗАЦІЮ І ПРОВЕДЕННЯ МІСЦЕВИХ ВИБОРІВ

Контактна інформація

Адреса відділу: 43025, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 19, каб. №№ 103, 109

телефони: 777953, 777952, 777917

е-mail: vvdrv@lutskrada.gov.ua

Графік роботи відділу:

  • З понеділка по четвер: 8.30 – 17.30
  • У п’ятницю: 8.30 – 16.15
  • Обідня перерва: 13.00 – 13.45

На сторінку відділу